AGRITECHNICA 2019 - SALON 12

KÂRLILIĞI ARTTIRMAK İÇİN TEKNONOLOJİ ODAKLILIK

Günlük üretimlerini arttırmak ve çiftçi girdi maliyetlerinin verimliliğini optimize etmek, müşterilerimiz için kilit öneme sahiptir. Yüksek verimli çözümlerle onların gelişimini ve iyileştirmelerini destekliyoruz.

MASCHIO GASPARDO, önümüzdeki Agritechnica fuarında, çiftçilerin günlük üretimi artırmaya, tohum ve gübre ve kimyasal ürünlerin kullanımını optimize etmeye, kârlılıklarının en üst düzeye çıkarılmasına yardımcı olabilecek teknolojik yenilikleri sunmaya odaklanacaktır.

Aslında, yıllar içinde, MASCHIO GASPARDO, küresel bayi ağına, farklı tarımsal uygulamalar ve müşteri türlerine uygun, eksiksiz bir profesyonel ekipman yelpazesi sunmak için stratejik satın almalara ve ürün geliştirmeye yatırım yaptı: tarım dünyasına sistemli bu yaklaşımı sayesinde - toprak işleme makineleri, sınır kanal temizleme, ekim, gübreleme, bitki koruma, hasat ve harman makineleri ile - şimdi çiftçiler için sürdürülebilir bir işletme oluşturmak için tasarlanan yeniliklerin anlamı haline gelmektedir.

Agritechnica 2019 ile yenilik ve tasarıma odaklanan yeni bir trend başlayacak. Müşterilerimizin stant ziyareti süresince, İtalyan üretici tarafından sunulan, ana ürün yeniliklerine yoğunlaşma fırsatına sahip olacakları daha kompakt bir format sunulacak.

Son iki yılda gerçekleştirilen büyük yatırımlardan biri özellikle, ürün tasarımıdır: aslında, pazar, müşteri deneyimini somut bir şekilde arttıran, giderek daha modern hatlara sahip ekipmanlar gerektirir. Bu açıdan,  MASCHIO GASPARDO'da bizim için ürün geliştirme açısından temel hedefler operatör konforu, ürün deneyimi ve ekipman kalitesidir.

Ayrıca, teknoloji sektörümüzü önemli derecede etkiliyor ve Agritechnica'da sunulan tüm yenilikler bu açıdan çok zengin.

Tamamen MASCHIO GASPARDO tarafından geliştirilen PRIMO gübre serpme makinesi, sadece 5 yıldır piyasada olmasına rağmen, önemli bir evrim ile piyasa üzerinde son derece olumlu bir etkiye sahip olmuştur. Bu makineyi seçmiş olan çiftçiler, dağıtım ve ayar kolaylığı konusunda nihai bir hassasiyet elde etmişlerdir. Agritechnica'da, dağıtım hızını toprağın verimliliğine göre otomatik olarak ayarlayabilen ve bölümün kontrolü sayesinde çakışmayı ortadan kaldırabilen ISOBUS sürümünü tanıtacağız.

Asılır tip tarla pulverizatörü TEMPO ULTRA, traktörle iletişim kuran ve tüm işlemleri basitleştire (tank doldurma işlemleri dahil) ve pahalı kimyasalların israfını en aza indiren akıllı bir ISOBUS teknolojisine sahiptir.

MASCHIO GASPARDO, balyalanacak ürününün kalitesini ve depolanmasını en üst seviyeye çıkarmak için balya yoğunluğunu ve basıncını üç aşamada ayarlama konusunda sınıfının en iyi esnekliğini sunan karma değişken odaya sahip balya makinesi EXTREME 286'yı tanıtıyor.

Yüksek hızlı pnömatik ekim makinemiz CHRONO, fuardan iki yıl önce piyasaya sürülmüş, doğruluğu şimdi dünya çapında bilinmekte ve talep edilmektedir. CHRONO, 15 km / s ve daha fazla hassasiyetle çalışmasını sağlayan elektrik iletimi ve özel bir basınçlı tohum dağıtım sistemi ile donatılmıştır. ISOBUS sistemi, dijital bölüm kontrolü için her ISOBUS traktörüne kolay bağlantı sağlar.

MASCHIO GASPARDO ürünlerinde tasarım giderek önem kazanıyor! Marka bilinirliğini arttırmayı amaçlayan fonksiyonel yönler, ergonomi, malzemeler ve ürün geliştirme sürecine stil etkisi. Agritechnica 2019'da sunulan çoğu yeniliğin tasarımı, Ar-Ge Departmanımız ile Scuola Italiana di Design (SID) arasındaki işbirliğinden doğmaktadır.

Hepsinden önemlisi, bizim için Agritechnica fuarı müşterilerimizle tanışmak ve görüşmek için bir fırsat. Her zaman olduğu gibi, müşterilerin tamamen tatmin edici bir deneyime sahip olarak ayrılabileceği keyifli ve duygusal açıdan ilgi çekici bir ortamı sunacağız.

Konukseverlik, İtalyan kültürünün ana bir parçasıdır ve paha biçilmez bir değerimizdir; sizi 12 numaralı Salon C25'in merkezindeki standımızda görmekten mutluluk duyacağız!

Hannover’de görüşmek üzere!


Dergimizdeki diğer detayları buradan indirebilirsiniz!