Історія

Maschio Gaspardo – міжнародна група, що спеціалізується на виробництві сільськогосподарської техніки для обробки ґрунту, посіву, озелененню та догляду за сільськогосподарськими культурами.

Група виробляє широкий асортимент ротаційних фрез та борон, мульчувачів, пневматичних сівалок точного висіву, сівалок для зернових культур, комбінованих сівалок, косарок, плугів, обладнання для мінімальної обробки грунту та обприскувачів.

Компанія має 8 великих заводів, 5 в Італії та 3 закордоном (Румунія, Індія і Китай). Крім того, Maschio Gaspardo має філії з продажів, розташованих у Німеччині, Франції, Іспанії, Росії, Румунії, України, Польщі, Туреччині, Північній Америці, Китаї, Індії, Ірані та Грузії.

В даний час Група має близько 1.900 співробітників, що разом дотримуються корпоративних  цінностей:

• Сильний акцент на ефективність та роботу

• Орієнтування на прогресивний розвиток та зростання

• Обслуговування та перевірка якості

• Обслуговування клієнтів на високому рівні

Розвиток досягається шляхом безперервних досліджень, здійснюваних великою командою інженерів. Встановлення партнерських відносин з провідними міжнародними гравцями на світовому сільськогосподарському ринку допомагає нам зосередитися на тому, що клієнт буде потребувати в майбутньому.

Група вважає, що шляхом постійного інвестування в ресурси, вона може рости сильніше. Найсвіжіший приклад цього є установка сонячних панельних систем на всіх італійських завоах. Проект допоможе нам у досягненні нашої мети енергетичної самодостатності.

Наша ціль? Поліпшити і підвищити продуктивність сільського господарства по всьому світу.

"Подбайте про Вашу землю, і вона буде піклуватися про Вас" або "Maschio Gaspardo - прагнення до ефективності сільського господарства."

Maschio Gaspardo - компанія, яка розробляє і формує нові ідеї, перетворюючи їх у продукти і технології, які допомагатимуть фермерам в їх прагненні до ефективності.

У 1964 брати Maschio виготовляють першиу Maschio ротаційну фрезу в їх невеликій майстерні, яку називають «будинком маленьких хліборобів».

Это было небольшое производство, и на сегодняшний день стала большой промышленной группой под руководством семьи Maschio пола

ОСНОВНІ ЕТАПИ:

1964 - Брати Maschio заснували свій бізнес в їхній майстерні з виробництва невеликих дискових культиваторів. За кілька років мале виробництво переросло до організованої виробничої лінії.

 1975 - Продукція Maschio почала експортуватися. Тенденція збільшення виробництва призвела до придбання в 1979 році заводу Terranova в Cadoneghe (Падуя), стратегічне рішення для збільшення виготовлення комплектуючих виробів.

1994 - Придбання підприємства Gaspardo Seminatrici, розташованого в Морсано аль Тальяменто (Порденоне). Відоме своїм точним та надійним обладнанням для сівалок, завод виробляв машини для делікатного посіву з 1834, чим займається й по сьогодні.

2003 р – Maschio Gaspardo відкриває завод в Румунії в м. Chisineu-Cris (округ Арад), що займається виробництвом обладнання для мнімальної обробки ґрунту.

2004 р – Maschio Gaspardo відкриває виродництво в Китаї. Завод в Циндао (Shandong), виробляє малі ротаційні фрези, дискові культиватори, подрібнювачі, та оздоблювальні косароки для ринку Азії..

2011 р – Maschio Gaspardo відкриває завод в Індії, в Aundh (Пуна), для виробництва ротаційніх фрез та мульчувачів для внутрішнього ринку.

2013 р- Maschio Gaspardo відриває завод Unigreen в Портуагро (Венеція) для виробництва обприскувачів, також Група встановила партнерські відносини з Моrо - компанія, що спеціалізується на виробництві плугів, розташована в Concordia Sagittaria.

2014 р - Приобретение Feraboli, исторической компании из Кремоны, известной во всем мире своим оборудованием для сенокошения и заготовки сена, и приобретение Visini, компании, специализирующейся на производстве сельскохозяйственных прицепов, цистерн и самосвалов.

2014 р- Открывает завод «Maschio Gaspardo Китай» в Qingdao (Shandong).Новый завод в 34 000 кв.м., с 5 новыми производственными линиями, 130 рабочими местами (кол-во которых возрастет до 200 к концу 2015 года)

2017 – Група посилює свої позиції в галузі передпосівної обробки грунту. Moro Pietro Aratri стає MASCHIO Aratri.

2018 – Луіджі Де Пуппі було призначено новим СЕО. Він очолить нову фазу розвитку Групи на внутрішньому та міжнародних ринках. MASCHIO Holding S.p.A., що контролується Андреа та Мірко Маскіо, придбав більшу частину акціонерного капіталу MASCHIO GASPARDO S.p.A. 

2019 рік – посилення капіталу MASCHIO GASPARDO з потрійним втручанням регіональних фінансових компаній Friulia S.p.A. ( також через співвласників Finest S.p.A.) та Veneto Sviluppo S.p.A. в активі компаній групи.

MASCHIO GASPARDO - ФАКТИ І ЧИСЛОВІ ПОКАЗНИКИ 

  • 13 комерційних філій
  • 8 виробничих майданчиків
  • 80% від обороту за кордоном
  • 1.900 співробітників
  • Знижується 4.000 викиди т CO2
  • 70.000 машин виробляється в 2018 році
  • 50 років успіху