Тренінги

Зважаючи на свій понад 50-річних досвід у виробництві сільськогосподарського обладнання, Maschio Gaspardo знає про важливість допомоги покупцям у налаштуванні техніки для досягнення максимальної її ефективності.

Тому тренінги стали важливим напрямком діяльності департаменту маркетингу компанії. Разом з розвитком і удосконаленням продукції, надзвичайно важливо повідомляти співробітників та клієнтів про останню актуальну інформацію.

В той же час, коли проводяться комплексні тренінги для дилерів, демонстрація працюючої техніки в полі надає неоціненну практичну можливість дізнатися більше про нове обладнання. Компанія має два головних центри, де клієнти і співробітники проходять курси підготовки та польові випробовування: Вілла Mаскіо та маєток Аквілея.

Вілла Маскіо, розташована в Віллафранка, неподалік міста Падуя. Це справжня Венеціанська вілла 17-го століття ретельно відреставрована братами Маскіо.

350 гектар маєтку Аквілєя є ідеальним місцем для тестування нової техніки. Окрім проведення тренінгів для відділу продажу, Група співпрацює з дилерами для залучення клієнтів до демонстрації техніки в роботі.

Візити на заводи в Італії організовані, враховуючи специфіку різних ринків. Крім того, такі візити сприяють просуванню нової продукції потенційним клієнтам, а також надає компанії можливість зустрітися із великою кількістю відвідувачів з різних країн і обговорити проблеми, з якими стикаються фермери по всьому світу.