Нагороди

Прихильність Групи Маскіо Гаспардо до захисту навколишнього середовища була визнана кількома національними та міжнародними сертифікатами, в тому числі:

 

Участь та представлення Італії в 2010 на виставці 2010 "Shanghai World Expo" - у розділі технологічних інновацій - завдяки реалізації техніки захисту заводів з системами зменшеного впливу на навколишнє середовище та електронного управління з дистанційною діагностикою

 

Sustainanble Development Award, 2011 рік – Премія розвитку, присуджена Фондом сталого розвитку , встановлена МП Едо Ронки , колишнім міністром навколишнього середовища , для інноваційного змісту і ефективності екологічних результатів , для досягнутих економічних результатів. Завдяки цій премії , Група Маскио Гаспардо була включена до числа 10 італійських компаній, гідних визнання їх екологічних зобов'язань , і це було згадано в публікації « Зелена економіка в Італії - ідеї компаній і продуктів в рамках нових глобальних сценаріїв ».  Натисніть тут  щоб завантажити оригінал статті 

 

В 2012році  вручена Премія "Нова Єнергія" ,New Energy Renewed Company Award, затверджена Торгово-промисловою палатой міста Падуя, для зменшення  споживання енергії з прийняттям технології поновлюваних джерел енергії.  Завдяки цій премії , Група Маскио Гаспардо була включена до числа 10 італійських компаній, гідних визнання їх екологічних зобов'язань , і це було згадано в публікації « Зелена економіка в Італії - ідеї компаній і продуктів в рамках нових глобальних сценаріїв ». 

 

Спеціальне згадування, від фонду "Symbola та Coldiretti" по забезпеченню стійкості виробничих процесів, 16 березня 2013 в Севільянo, в провінції Кунео.

І шлях у захисті навколишнього середовищі групи на цьому не зупиняється ... ми знаходимося тільки на початку!

Обізнаність у сфері енергетики і навколишнього середовища показала - Групі протягом цих років треба виправдати повну вартість своїх інвестицій і почати дослідження вуглецевого сліду. Цілі аналізу орієнтовані на італійських заводах в Камподарсего, Кадонеге і Морсано аль-Тальяменто. Процес вимірювання вуглецевого сліду взяв до уваги два основних аспекти:

  • Повне зведення і аналіз даних споживаної енергії. 
  • Аналіз промислових процесів.

Це дослідження продемонструвало зниження викидів вуглецю в даний період часу і дало моніторинг викидів парникових газів. Порівнюючи 2012 і 2011 рр., результати показали, що: 

  • Зниження на 23% CO2 у відносному вираженні в порівнянні з оборотом.
  • Зниження на 10% CO2 в абсолютному вираженні, рівній економії понад 800 тонн.

В кінці процесу оцінки 20 вересня 2013 року, Група Маскио Гаспардо отримала міжнародний сертифікат Carbon Trust Standard як: 

-Перша компанія з виробництва сільськогосподарських машин в СВІТІ! 

-ПЕРША компанія з промисловим металообробним обладнанням в ІТАЛІЇ!